pl/ en/
pl/ en/
Akademiki LAS

Zamieszkaj w LASie i imprezuj z nami!

Jedną z zalet mieszkania w prywatnym akademiku jest studencka atmosfera. Tego nie znajdziesz nigdzie indziej. Rówieśnicy w pokojach obok, studiujący na tej samej uczelni, stwarzają możliwość do wspólnej nauki jak i do imprezy.

Gdy przyjeżdżasz do nowego miasta, rozpoczynasz pierwszy rok studiów, poznajesz nowych ludzi i miejsca. Jeśli otaczają Cię młodzi ludzie, będący w podobnej sytuacji, łatwiej jest przetrwać te pierwsze

miesiące poza domem. W studenckim gronie nie poczujesz się samotny, wystarczy przekroczyć próg pokoju, bo za ścianą mieszka Twój rówieśnik.

Mieszkając w Akademiku LAS możesz liczyć na wsparcie naszego zespołu. Nawet jeśli jesteś nieśmiały, przyjeżdżasz sam i nikogo nie znasz, nie musisz się martwić. Dzięki organizowanych przez nas eventom i facebookowej grupie mieszkańców już od pierwszych dni pobytu poczujesz się częścią niezwykłej społeczności.

W związku z tym, że we wrześniu rozpoczęliśmy swoją działalność jako prywatny akademik, chcieliśmy należycie powitać pierwszych w historii mieszkańców organizując imprezę powitalną. Oj co to była za noc! Śmiało można powiedzieć: zabawa all inclusive.

Przede wszystkim skoro impreza dla studentów to musi być jedzenie. Darmowe. No to serwowaliśmy przez cała noc: pełen catering, nieskończoną ilość pizzy i chipsów. A na specjalne życzenie jednego z mieszkańców barszcz i paszteciki. Bo lubimy rozpieszczać naszych mieszkańców!

Skoro było jedzenie to dla studentów ważny jest też drugi aspekt. Zaprosiliśmy zatem 2 niezwykłych barmanów, mistrzów w swojej dziedzinie, którzy stanęli za profesjonalnym barem i dbali o ulubione drinki oraz poprowadzili warsztaty barmańskie. Jeden z nich jest nawet mieszkańcem naszego Akademika. My oczywiście kupiliśmy wszystkie składniki!

Skoro podstawowe potrzeby zostały zaspokojone, czas przejść do części rozrywkowej. Na żadnej imprezie nie może zabraknąć dobrej muzyki, my poszliśmy o krok dalej i zadbaliśmy o DJa i wodzireja, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie klubowe. Były tańce, zabawy integracyjne i konkursy. Nie mogło zabraknąć też nauki studenckiego tańca – belgijki, którą każdy żak musi znać.

Wisienką na torcie była fotobudka z gadżetami, gdzie mieszkańcy LASu robili sobie szalone zdjęcia. Do dyspozycji mieli mnóstwo fantastycznych przebrań, gadżetów, peruk, okularów i napisów. Zdjęcia były drukowane na miejscu, żeby każdy mógł mieć pamiątkę z pierwszej imprezy w LASie.

To był wspaniały czas, cieszymy się, że wszyscy tak dobrze się bawili. Na pytanie, kiedy kolejna impreza odpowiadamy: już wkrótce!

To dopiero początek wspólnych wieczorów i integracji, z nami nie będziesz się nudzić. Dla naszych mieszkańców szykujemy jeszcze mnóstwo niespodzianek. Chcemy, byście czuli się u nas jak najlepiej i tworzyli niezapomniane wspomnienia z najpiękniejszego okresu życia.