pl/ en/
pl/ en/

Społeczność

W prowadzonym przez nas akademiku, obsługiwaliśmy najemców z kilkudziesięciu różnych państw. Wiemy, jak wspierać tworzenie się nowych znajomości, rozwiązywanie konfliktów, organizowanie wspólnych inicjatyw i imprez. W obiektach zarządzanym przez LAS dbamy o utrzymanie i porządek nieruchomości, poszanowanie dobrych obyczajów oraz spokoju sąsiadów. Uczymy mieszkańców tolerancji, zrozumienia i odpowiedzialności, stając się dla nich przewodnikiem i zachęcając do samodzielności.
Akademiki LAS to miejsce, w którym młodych studentów czeka towarzystwo – polskie i zagraniczne. Wiemy, jak zarządzać nieruchomością i wspierać najemców w przypadku nauki zdalnej i ograniczenia mobilności. Studentów pierwszego roku oraz zagranicznych wspieramy w nowym trybie samodzielnego życia oraz pomagamy rozeznać się w mieście oraz zasadach funkcjonowania uczelni.

Stwórz z nami najpopularniejszą miejscówkę dla studentów

W Akademiku LAS studenci z całego świata, o podobnych potrzebach i stylach życia stają się sąsiadami i przyjaciółmi. Dbamy o ich dobre doświadczenia, opiekę i wsparcie, a ich rekomendacja jest najlepszą reklamą dla obiektów zarządzanych przez LAS. Z nami mieszkańcy budują wieloletnie przyjaźnie, odkrywają miasto i żyją wygodnie.
Akademik LAS – wracaj do siebie, by być w centrum wydarzeń!

Szukaj współlokatora