pl/ en/
pl/ en/
Akademiki LAS

Rezerwacje na rok 2020/2021 już możliwe!

Szukasz mieszkania na następny rok akademicki? Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze studiami we Wrocławiu czy może po prostu nie odpowiada Ci dotychczasowe mieszkanie i potrzebujesz czegoś lepszego?

Nie trać czasu, kliknij w CENNIK, sprawdź dostępne pokoje i zarezerwuj swój już teraz na roka akdemicki 2020/2021. W Akademiku LAS mieszkają studenci z Polski i zagranicy,

przyjeżdżający do nas na stałe albo biorący udział w programie Erasmus. Dołącz do nich i ciesz się komfortem, świetnym towarzystwem i przyjazną atmosferą!

Wybierz najlepszy pokój dla studenta

Sprawdź jakie to proste. W zależności czy chcesz mieszkać sam czy ze współokatorem, do wyboru masz aż 10 opcji. Wow, prawda? Co ważne, każdy mikroapartament posiada prywatną łazienkę i w pełni wyposażony aneks kuchenny (zwróć na to uwagę!).

Dla jednej osoby przygotowaliśmy mikroapartment typu KOMFORT w dwóch opcjach: na ostatnim piętrze z panoramicznym widokiem na miasto lub na niższych piętrach w niższej cenie. Ten sam poziom wygody, choć widok jest inny, a jest na co patrzeć, bo w Akademiku LAS zadbaliśmy o naturalne światło, montują duże okna. A jest na co popatrzeć, bo my nie tylko mówimy, że jesteśmy w centrum Wrocławia, ale tak naprawdę jest. Kliknij w przycisk LOKALIZACJA, żeby sprawdzić na mapie.

Jeśli cenisz sobie przestrzeń w sypialni i lubisz się dobrze wysypiać, wybierz ANTRESOLĘ DLA 1 OSOBY z dużym łóżkiem. Mikroapartament ten ma łazienkę, aneks i przestrzeń dzienną na dole, a strefę do spania z dużym łóżkiem na górze. Oddzielenie to daje nieocenioną intymność.

 

A może szukasz mieszkania we Wrocławiu dla dwojga? Sprawdź koniecznie nasz mikroapartment DLA PAR z osobną sypialnią lub ANTRESOLĘ DLA PAR z dużym łóżkiem i dodatkową przestrzenią na antresoli. Ponieważ opcje te szybko się wyprzedają, jeśli nie żadenz tych pokojów nie będzie dostępny, dowiedz się, czy możesz załapać się na mikroapartament DO WSPÓŁDZIELENIA w kształcie litery „L” – mamy jeden taki i choć są w nim dwa osobne łóżka, po ich złączeniu może także służyć dwojgu zakochanych.

Opcja na wynajem ze współlokatorem

Jeśli chcesz zamieszkać u nas z kolegą, koleżanką lub po prostu jesteś osoba towarzyską i lubisz jak po powrocie do mieszkania można z kimś poplotkować czy ugotować wspólnie posiłek z pewnością znajdziesz coś dla siebie w naszym Akademiku! W mikroapartamencie DO WSPÓŁDZIELENIA możesz zamieszkać z drugą osobą dzieląc jedną dużą przestrzeń, jak w kawalerce. To naprawdę piękne, przestronne pokoje z dużym oknem. Nasi mieszkańcy je uwielbiają, więc śpiesz się z rezerwacją.

Jeśli wolisz oddzielić część sypialnianą od dziennej, wybierz ANTRESOLĘ DLA 2 OSÓB, z dwoma osobnymi łóżkami na górze. W tym mikroapartamencie, możesz spokojnie położyć się spać, choć Twój współlokator jeszcze zakuwa (albo gra na komputrze) po nocach. I nie oczukujmy się – to jedna z naszych najtańszych opcji.

A gdy nie chcesz się dzielić pokojem, ale wciąż chcesz mieszkać ze współlokatorem, sprawdź nasz najbardziej popularny mikroapartemant typu STUDIO. Dwa oddzielne pokoje jednoosobowe i dzielone części wspólne, czyli łazienka, aneks kuchenny i przedpokój. Najbardziej obrazowo można porównać go z dwupokojowym mieszkaniem o wysokim standardzie. To nasz flagowy apartament, który stworzyliśmy wiedząc, że można zarówno cenić towarzystwo, jak i przestrzeń dla siebie.

Dodatkowe możliwości dla mieszkańców Akademika LAS

Ponieważ stworzyliśmy Akademik LAS z myślą o Was i uważnie słuchamy Waszych pytań i rad, w tym roku dodaliśmy nowe typy mikroapartamentów, czyli STUDIO DLA 3 lub 4 OSÓB. Dzięki temu rozwiązaniu możesz cieszyć się komfortem mieszkania w prywatnym akademiku bez zbytniego obciążania domowego budżetu ;) No i z niezłą ekipą!

Jeśli nie masz we Wrocławiu znajomych i nie wiesz, z kim mógłbyś przeprowadzić się do Akademika LAS, nic nie szkodzi! Znajdziemy współlokatora dla Ciebie! Do Twojego pokoju przydzielimy go według płci. Właśnie dzięki temu w naszym obiekcie zrodziło się wiele nowych znajomości i przyjaźni.

Jednak mikroapartamenty to nie wszystko. Ze znajomymi spotkasz się w naszej klubokawiarni lub na którejś imprezce w pokoju sąsiada. Okazji nie zabraknie. U nas naprawdę dużo się dzieje!

Jak dokonać rezerwacji?

Sprawdź sam, klikając w przycisk CENNIK. Proces rezerwacji jest intuicyjny i nie wymaga wychodzenia z domu – kilka kliknięć i problem ze znalezieniem mikroapartamentu będziesz miał za sobą!

Najpierw wybierasz interesujący Cię okres: semestr, rok akademicki lub 12 miesięcy – sprawdź dokładnie daty!

Następnie zaznaczasz swoją płeć i już masz listę dostępnych mikroapartamentów!

Przewijasz, wybierasz i rezerwujesz, podając dane do umowy i dokonując płatności.

Na płatność masz 60 minut i to ona jest ostatnim krokiem i potwierdzeniem w procesie rezerwacji. I to wszystko!

Czekamy na Ciebie w Akademiku!