pl/ en/ ua/

Noclegi na wrocławskim Ołbinie -wynajem na doby apartamentów w Akademiku LAS

Komfortowe noclegi w Akademiku we Wrocławiu.

Przyjeżdżasz do Wrocławia na weekend, konferencję lub kilka dni? Szukasz komfortowego apartamentu w centrum? Nocleg w Akademiku LAS na Ołbinie to idealne rozwiązanie dla Ciebie –możesz korzystać z wynajmu apartamentów na doby i cieszyć się wygodą dużej przestrzeni, różnej konfiguracji zamieszkania naszych mikroapartamentach i niezależnością jaką daję dostęp do własnego aneksu kuchennego.

Dzięki wsparciu obsługi recepcji,apartamenty w Akademiku LAS zapewniają więcej wygody niż wynajemmieszkania oraz niesamowitą atmosferę dynamicznego miejsca stworzonego przez młodych ludzi! Jeśli zdecydujesz się na nocleg w prywatnym akademiku, tylko kilka kroków dzielićCię będzie od popularnej Wyspy Słodowej iogrodu botanicznego!Malowniczym spacerem przez Odrę dotrzesz do Rynku, Panoramy Racławickiej, czy kultowego pasażu Niepolda!

Apartamentyw akademiku-jak działa wynajem na doby?

Zdając sobie sprawę, że nie łatwo jest znaleźć miejsce na nocleg w centrum Wrocławia, które zapewni komfort za przystępną cenę, zdecydowaliśmy się udostępniać wolne pokoje do wynajęcia na krótki okres. Jeśli chcesz zarezerwować mikroapartament w naszym Akademiku, kliknij w przycisk “Rezerwacja” w prawym górnym rogu ekranu , a następnie przejdź do opcji wynajmu krótkoterminowego. Następnie wybierz okres pobytu, typ mikroapartamentui wypełnij formularz rezerwacji. W przypadku korzystania z naszych apartamentów na wynajem krótkoterminowy, standardowo w pokojach znajduje się pościel oraz ręczniki. W przypadku pytań odnośnie warunków rezerwacji, standardów pokojów, czy godzin działania recepcji, skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę na nocleg w Akademiku LAS specjalnie dla Ciebie!