pl/ en/ ua/

Noclegi na wrocławskim Ołbinie - wynajem na doby apartamentów w Akademiku LAS

Komfortowe noclegi w Akademiku we Wrocławiu.

Przyjeżdżasz do Wrocławia na weekend, konferencję lub kilka dni? Szukasz komfortowego apartamentu w centrum? Nocleg w Akademiku LAS na Ołbinie to idealne rozwiązanie dla Ciebie – możesz korzystać z wynajmu apartamentów na doby i cieszyć się wygodą dużej przestrzeni, różnej konfiguracji zamieszkania w naszych mikroapartamentach i niezależnością jaką daję dostęp do własnego aneksu kuchennego.

Dzięki wsparciu obsługi recepcji, apartamenty w Akademiku LAS zapewniają więcej wygody niż wynajem mieszkania, a przede wszystkim niesamowitą atmosferę dynamicznego miejsca stworzonego przez młodych ludzi! Jeśli zdecydujesz się na nocleg w prywatnym akademiku, tylko kilka kroków dzielić Cię będzie od popularnej Wyspy Słodowej i ogrodu botanicznego! Malowniczym spacerem przez Odrę dotrzesz do Rynku, Panoramy Racławickiej, czy kultowego pasażu Niepolda!

Apartamenty w akademiku - jak działa wynajem na doby?

Zdając sobie sprawę, że nie łatwo jest znaleźć miejsce na nocleg w centrum Wrocławia, które zapewni komfort za przystępną cenę, zdecydowaliśmy się udostępniać wolne pokoje do wynajęcia na krótki okres. Jeśli chcesz zarezerwować mikroapartament w naszym Akademiku, kliknij w przycisk “CENNIK” w prawym górnym rogu ekranu, a potem przejdź do opcji wynajmu krótkoterminowego. Następnie, wybierz okres pobytu, typ mikroapartamentu i wypełnij formularz rezerwacji. W przypadku korzystania z naszych apartamentów na wynajem krótkoterminowy, standardowo w pokojach znajduje się pościel oraz ręczniki.

W przypadku pytań odnośnie warunków rezerwacji, standardów pokojów, czy godzin działania recepcji, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę na nocleg w Akademiku LAS specjalnie dla Ciebie!