pl/ en/
pl/ en/
Akademiki LAS

Na co warto zwrócić uwagę wynajmując pokój lub mieszkanie

Dbamy o szczegóły

Co wpływa na komfort wynajmu? Czy powinniśmy wybierać mieszkanie kierując się tylko ładnym zdjęciem i atrakcyjną ceną? I dlaczego nie?

Decydując się na wynajem pokoju lub mieszkania dla studenta zazwyczaj przeglądamy setki ofert, tysiące zdjęć i opisów. Po pewnym czasie, żeby ułatwić sobie życie, zaczynamy zwracać uwagę tylko na zdjęcie i cenę. Odrzucamy te droższe i wybierając tańsze opcje, czytamy opisy oferty. I wtedy okazuje się, że do podanego kosztu wynajmu dochodzą dodatkowe, często ukryte, pisane małym druczkiem opłaty.

Internet jak woda w mieszkaniu dla studenta;)

W Akademiku LAS umowa jest jasna: cena za media jest stała. Płatna co miesiąc niezależnie od zużycia. Zimą, kiedy koszty ogrzewania rosną, nie zdziwisz się widząc rachunek za ogrzewanie. Nie musisz się martwić o zużycie prądu czy wody. Korzystasz, ile potrzebujesz, oczywiście troszcząc się ekologię i naszą planetę;) Dla nas to ważne, dlatego zwracamy Waszą uwagę i nawołujemy też do segregowania śmieci, które mogą trafić do recyklingu.

Wynajmując u nas mikroapartament z góry wiesz ile zapłacisz. Miesięczny czynsz + 350 zł lub 325 zł opłat za media w zależności czy mieszkasz sam czy ze współlokatorem.

Jeśli jesteś fanem Netflixa, Youtuba czy gier online ucieszy Cię tez kolejny szczegół. Nie musisz podpisywać umowy z dostawcą internetu i płacić za nią dodatkowo. U nas internet światłowodowy zapewnia Orange. 200 Mb/s oraz wifi w całym budynku zapewni Ci możliwość nieprzerwanej nauki i rozrywki.

Dodatkowe wyposażenie mikroapartamentu na wynajem

Wybierając mieszkanie lub pokój sprawdzamy też ich wyposażenie. Zwracamy uwagę na stan i wiek urządzeń. Akademik LAS jest całkowicie nowy, pierwszy najem rozpocznie się we wrześniu 2019 roku. Bogate wyposażenie sprawia, że podczas przeprowadzki nie musisz zabierać ze sobą sprzętów AGD ani kupować nowych do nowego mieszkania. Bogate wyposażenie i wysoki standard wykończenia wpływają na komfort wynajmu.

Każdy aneks kuchenny posiada lodówkę, czajnik elektryczny, mikrofalówkę, płytę indukcyjną i podstawowy zestaw sztućców, kubków i talerzy. Na dolnym piętrze akademika znajduje się pralnia z suszarnią. Nie trzeba kupować suszarki na pranie i rozstawiać jej w pokoju, by zajmowała całą wolną przestrzeń. Jeśli potrzeba posprzątać możesz zamówić u nas usługę sprzątania lub skorzystać bezpłatnie z odkurzacza, mopa i wiaderka. Każdą potrzebę wzięliśmy pod uwagę!

Nie musimy się martwić o dodatkowe koszty związane z zakupem niezbędnych rzeczy i urządzeń. Jeśli coś się zepsuje, nie musisz szukać specjalisty od hydrauliki czy elektryka. W Akademiku LAS zadbamy o to - wystarczy zgłosić usterkę w recepcji i cieszyć się wolnym czasem.

 

Meble zaprojektowane na zamówienie, funkcjonalne przestrzenie wspólne, darmowa zamykana rowerownia, dedykowane miejsca parkingowe czy dostęp do patio i wspólnej kuchni. Zalet mieszkania w Akademiku LAS jest wiele – czasem warto czytać szczegółowe opisy ofert mieszkań do wynajęcia. Można wtedy cieszyć się komfortowym mikroapartamentem i poświęcić czas na rozwój swoich pasji, zawieranie nowych przyjaźni i odkrywanie miasta.