pl/ en/
pl/ en/

Living and Studying

LAS to operator prywatnych akademików w Polce, który w swoich lokalizacjach tworzy idealne miejsce do mieszkania i nauki dla studentów polskich i zagranicznych. Wiemy, jak wykreować i zarządzać przestrzenią dla młodych ludzi, niezależnie od tego czy planują zwiedzać, bawić się czy studiować. W zarządzanych przez nas akademikach poznasz najciekawszych ludzi w swoim życiu, zainspirujesz dyskusjami i atmosferą. Wiemy, jak to się robi – doradzamy w zakresie budowania, wyposażenia i zarządzania obiektami dedykowanymi studentom polskim i zagranicznym.
Prywatne akademiki, którymi zarządzamy stają się wyjątkowymi miejscami pod kątem potrzeb nowoczesnego człowieka.

JAKOŚĆ

Nietuzinkowy design mikroapartamentów i przestrzeni wspólnych – w ramach wyznaczonego budżetu zaprojektujemy wnętrza, w których młodzi ludzie marzą mieszkać i gdzie chętnie zaproszą znajomych.

WSPARCIE

Tworzymy i szkolimy profesjonalne zespoły, które każde zapytanie lub prośbę przywitają kojącym uśmiechem i dawką niezbędnych informacji. Zespół zarządzający LAS staje się dla młodych studentów przewodnikiem w poznawaniu nowego miasta.

WSPÓLNOTA

Poza nowoczesną przestrzenią, dbamy o kreowanie przyjaznej wspólnoty mieszkańców, z którymi studenci mogą dzielić wyjątkowe chwile w przestrzeniach wspólnych LASu. Samotny wieczór przed komputerem? W tym towarzystwie to rzadkość!

STANIEMY SIĘ TWOIM DOŚWIADCZONYM PARTNEREM 

Wyróżnia nas nowoczesność, przyjazna atmosfera, dbałość o szczegóły oraz dopasowanie projektu i stylu zarządzania do wyznaczonego budżetu i celów finansowych.
Z sukcesem zarządzaliśmy jednym z najpopularniejszych prywatnych akademików we Wrocławiu, utrzymując pełne obłożenie w ciągu roku akademickiego, także w miesiącach nauki zdalnej. Mamy doświadczenie w kierowaniu prywatnymi akademikami także latem.

Wiemy, że studenci czasem potrzebują spokoju i ciszy. Wiemy też, jak bardzo chcą być w centrum wydarzeń, dlatego w prowadzonych przez nas akademikach tworzymy miejsce wyjątkowe, w którym rodzą się przyjaźnie.