pl/ en/ ua/

MIKROAPARTAMENTY

Mikroapartamenty we Wrocławiu dopasowaliśmy do potrzeb i oczekiwań ambitnych i ciekawych świata młodych ludzi. To tu znajduje się przestrzeń, w której można pracować, uczyć się i rozwijać.

Akademik LAS to wysoki standard wyposażenia pokoju, nowoczesny, prosty design, który idealnie wpisze się w Twoje gusta, zostawiając Tobie wystarczająco swobody, by spersonalizować mikroaparament według własnego uznania.

To propozycja dla osób otwartych na nowe doświadczenia i śledzących panujące trendy, ale również dla tych, dla których liczy się komfort i użytkowość mieszkania.

Przestronne, funkcjonalne i pełne światła mikroapartamenty na Prusa 9 to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują przestrzeni do pracy, nauki i samorealizacji.

Każdy z mieszkańców otoczony jest opieką profesjonalnego i kompetentnego zespołu, który pomoże w codziennych problemach i obowiązkach. Ma również nieograniczony dostęp do przestrzeni wspólnych, zaprojektowanych tak, aby swobodnie integrować się i poznawać z całą społecznością.

Dajemy Tobie znacznie więcej niż nowoczesne miejsce do mieszkania – dajemy Tobie szanse na wielkie przyjaźnie i komfort w codziennym życiu.

Rezerwuj

już

teraz

na rok 2020