pl/ en/ ua/

Living and Studying

LAS to idealne miejsce do mieszkania. Niezależnie od tego czy przyjechałeś do Wrocławia, żeby żyć czy studiować znajdziesz tu swoje miejsce i urządzisz własną przestrzeń, którą możesz mieć tylko dla siebie albo dzielić ją z innymi. To tutaj poznasz najciekawszych ludzi w swoim życiu, zainspirujesz dyskusjami i atmosferą.

Nasz nowoczesny akademik we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce stworzone pod kątem potrzeb nowoczesnego człowieka.

JAKOŚĆ

Nietuzinkowy design mikroapartamentów i przestrzeni wspólnych – nasze wnętrza są właśnie tym miejscem, w którym marzyłeś mieszkać i gdzie chętnie zaprosisz znajomych.

WSPARCIE

Profesjonalny zespół, który każde zapytanie lub prośbę przywita kojącym uśmiechem i dawką niezbędnych informacji stanie się Twoim przewodnikiem w poznawaniu nowego miasta.

WSPÓLNOTA

Dostęp do przyjaznej wspólnoty mieszkańców, z którymi możesz dzielić wyjątkowe chwile w przestrzeniach wspólnych LASu. Samotny wieczór przed komputerem? W tym towarzystwie to rzadkość!

CZY TO NIE TEGO POTRZEBUJESZ NAJBARDZIEJ?

Towarzystwo znajomych i centrum miasta na wyciągnięcie ręki – to idealne warunki abyś zaczął budować swoją przyszłość razem z nami! Wyróżnia nas nowoczesność, przyjazna atmosfera, dbałość o szczegóły oraz dopasowana do Twoich możliwości cena!

Wiemy, że czasem potrzebny Tobie spokój i cisza. Wiemy też, jak bardzo chcesz być w centrum wydarzeń, dlatego na Prusa 9 znaleźliśmy dla Ciebie miejsce wyjątkowe, w którym rodzą się przyjaźnie.

W okolicy znajdują się największe wrocławskie uczelnie, modne restauracje, ale i kluby, klubokawiarnie oraz biblioteki i czytelnie. Nasz akademik zaprojektowaliśmy tak, abyś mógł z radością realizować swoje pasje i rozwijać się w przyjaznej społeczności. Dołącz do nas – zadbamy o Twoją codzienność i przyszłość.