pl/ en/ ua/
Akademiki LAS

Jak wygląda życie w prywatnym akademiku?

Dostałeś się na wymarzoną uczelnię, cieszysz się z najdłuższych wakacji w życiu i z niecierpliwością czekasz na rozpoczęcie roku akademickiego. Znalazłeś już mieszkanie czy dopiero przeglądasz oferty pokoi we Wrocławiu? Zastanawiasz się nad akademikiem ale chciałbyś mieć więcej prywatności i nie musieć pilnować jedzenia w lodówce przed głodnym współlokatorem? Rozwiązanie jest proste: wybierz akademik prywatny!

Co to jest akademik prywatny?

 

To rozwiązanie łączące zalety mieszkania w akademiku publicznym i mieszkaniach prywatnych. Ta sama studencka atmosfera, wspólna przestrzeń do nauki i zabawy, imprezy integracyjne w komfortowym wydaniu.

 

Doskonała lokalizacja

 

Akademik LAS znajduje się w samym centrum miasta. W okolicy największych wrocławskich kampusów takich jak: Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska oraz Akademia Wychowania Fizycznego. Nie musisz martwić się o dojazd na uczelnię.

W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu dojedziesz bezpośrednio w każdy rejon miasta. Na niektóre wydziały dojdziesz piechotą w kilka minut. Popularnym rodzajem transportu są także rowery miejskie i elektryczne hulajnogi, dostępne w okolicy akademika.

 

Mieszkańcy mają tylko kilka kroków do Wyspy Słodowej, będącej popularnym wrocławskim miejscem spotkań studentów. Koncerty, grill, czy spotkanie z przyjaciółmi? Wystarczy Ci 10 minut, by spacerem dotrzeć na miejsce. W pobliżu znajduje się też wiele restauracji, kawiarni i pubów, gdzie możesz spędzać czas wolny i poznawać miasto.

 

Komfortowe mikroapartamenty we Wrocławiu

 

Prywatny Akkademik LAS oferuje na wynajem mikroapartamenty dla 1 lub 2 osób. Mieszkać mogą w nim studenci ze wszystkich uczelni, również ci, studiujący w programie Erasmus.

 

Każdy mikroapartament jest nowoczesny, inteligentnie zaprojektowany i bogato wyposażony. Co to oznacza? Że masz własną łazienkę i aneks kuchenny ze sprzętami AGD, kubkami, talerzami i sztućcami. Że projektując nasze mikroapartamenty wzięliśmy pod uwagę

potrzeby i oczekiwania studentów. Możesz zaprosić znajomych, a nawet przenocować mamę, gdy przyjedzie odwiedzić Cię we Wrocławiu.

 

A jeśli już o gościach mowa…dla mieszkańców dostępny jest bezpłatnie sprzęt do sprzątania, lecz jeśli nie lubisz sprzątać – nie musisz! W aplikacji dla mieszkańców oprócz comiesięcznych płatności znajdziesz dodatkowe usługi m.in. sprzątanie. Ogranicz swoje obowiązki do minimum i ciesz się życiem.

 

Życie studenta we Wrocławiu

 

Masz miejsce do nauki i odpoczynku, a jeśli zapragniesz towarzystwa, nie musisz wychodzić na miasto! W Akademiku LAS poznasz studentów z całego świata, z Twojej uczelni, a może i z kierunku. Do dyspozycji macie wspólne przestrzenie do nauki i relaksu, salę filmową i patio. Możecie spotykać się przy kawie lub wspólnym posiłku w klubokawiarni, a jeśli chcecie razem coś ugotować lub upiec – korzystajcie ze wspólnej dużej kuchni.

Wieczór planszówkowy ze znajomymi czy imprezy integracyjne z mieszkańcami akademika?

Zespół Akademika LASu zadba o to, byś już pierwszego dnia, poczuł się częścią społeczności mieszkańców.

 

Przyjazny i pomocny zespół Akademika LAS

 

Masz złe doświadczenia z kierownikami akademików? Nasłuchałeś się niesamowitych historii? Obawiasz się, że po przyjeździe do nowego miasta będziesz sam? Nic z tych rzeczy!

 

W Akademiku LAS pani kierownik nie jest straszna tylko sympatyczna. Zawsze znajdzie dla Ciebie czas i odpowie na wszystkie pytania. Cały zespół pomoże Ci zaaklimatyzować się we Wrocławiu i rozwiązać codzienne problemy.

 

Wystarczy wybrać Akademik LAS, by zdobyć nowe przyjaźnie, żyć wygodnie i odkrywać miasto przyjazne studentom.