REZERWACJA
PL/ENG

FAQ

Czy mogę już teraz zarezerwować mikroapartament w LASie?

Internetowy system rezerwacji nie został jeszcze włączony, ale jeśli jesteś zainteresowany/a zamieszkaniem w LASie, możesz przekazać nam swój adres email, a my poinformujemy Cię tuż przed jego uruchomieniem. Będziesz mógł dokonać rezerwacji w pierwszej kolejności!

Czy aby zamieszkać w Akademiku LAS muszę być studentem?

Nie, aby zostać naszym mieszkańcem wystarczy, że zarezerwujesz mikroapartament i podpiszesz z nami umowę najmu. Możesz to zrobić online, bez konieczności przyjeżdżania do nas! Nie musisz mieć legitymacji studenckiej, by zarezerwować swój mikroapartament  i możesz też kontynuować wynajmowanie go, gdy już skończysz studia:)

W jaki sposób przydzielane są mikroapartamenty?

Mikroapartamenty przydzielane są według wybranego przez Ciebie rodzaju (wielkości) i sposobu zamieszkania (w pojedynkę lub ze współlokatorem), zgodnie z dostępnością w wybranym przez Ciebie okresie. Dysponujemy również mikroapartamentami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych!

Chciałbym zamieszkać w Akademiku LAS z kolegą/koleżanką – jak dokonać rezerwacji mikroapartamentu dla dwóch osob?

W takim przypadku, każdy z Was powinien samodzielnie dokonać rezerwacji na naszej stronie, wybierając ten sam typ mikroapartamentu oraz opcję współdzielenia go z innym lokatorem, a w formularzu rezerwacji napisać, że planujecie zamieszkać z konkretną osobą oraz podać jej adres email. Ważne, abyście w referencjach podali te same adresy email, których Wasz kolega lub koleżanka użyje dokonując swojej rezerwacji, ponieważ na ich podstawie będziemy w stanie połączyć Wasze zamówienia.

Chciałbym dzielić mikroapartament ze współlokatorem, ale jeszcze nie znalazłem zainteresowanej osoby…

Lubisz towarzystwo? My też! Dlatego dajemy Tobie wiele możliwości, by zamieszkać ze współlokatorem w LASie! Dołącz do naszej społeczności na Facebooku, by dowiedzieć się o innych osobach, które również szukają współlokatora i móc je lepiej poznać. Wśród nich z pewnością znajdziesz kogoś, z kim chcesz dzielić mikroapartament. To najlepszy sposób, który daje Tobie możliwość poznania innych mieszkańców LASu. Jeśli jednak wolisz, byśmy sami przydzielili Tobie współlokatora – dokonaj rezerwacji oznaczając odpowiednią opcję współdzielenia mikroapartamentu (jako jedna z dwóch osób mieszkająca w Jedynce/Jedynce Plus lub jako jedna z dwóch osób mieszkających w pokoju w Dwójce), a w komentarzu daj nam znać, że chcesz z kimś dzielić mikroapartament i oznacz preferowaną płeć przyszłego współlokatora.

Czy sprzątanie mikroapartamentu jest płatne?

Tak, usługa sprzątania mikroapartamentu jest dodatkowo płatna, a jej cena zależy od częstotliwości (raz lub dwa razy w tygodniu). Jednak jeśli lubisz porządek, ale nie chcesz płacić za sprzątanie, zawsze możesz za darmo skorzystać z dostępnego dla mieszkańców sprzętu do sprzątania.

Co pokrywa miesięczna opłata za mikroapartament?

Opłata za mikroapartament pokrywa: czynsz za mikroapartament, koszty użytych mediów, dostęp do Internetu, możliwość korzystania z części wspólnych Akademika LAS i wsparcie naszego zespołu.

Na jak długo mogę zarezerwować mikroapartament?

W trybie długookresowym możesz wynająć mikroapartament na 5 miesięcy albo 10, 12 lub 24 miesiące. Im dłuższy okres zamieszkania wybierzesz, tym mniej kosztować Cię będzie każdy miesiąc! Jeśli jednak chcesz zamieszkać w LASie przyjeżdżając do Wrocławia na weekend albo krótszy okres czasu, również możesz dokonać rezerwacji, ale w takim wypadku obowiązywać będzie cennik hostelowy (cena za noc).

Czy części wspólne Akademika LAS są dostępne dla ludzi z zewnątrz?

Części wspólne Akademika LAS dedykowane są głównie potrzebom naszych mieszkańców – co oznacza również, że jeśli któryś z nich chciałby przyjąć u siebie gości, może również razem z nimi korzystać z części wspólnych.

Jeszcze odrobina cierpliwości! System rezerwacji zostanie uruchomiony niebawem. Zostaw swój adres email.

Zarezerwuj teraz i korzystaj z większego wyboru

 

[row class=”temp-row”] [column lg=”6″ md=”6″ sm=”6″ xs=”12″ ]

Wygodne mikroapartamenty z pełnym wyposażeniem

[/column] [column lg=”6″ md=”6″ sm=”6″ xs=”12″ ]

Pomoc w doborze współlokatora

[/column] [/row]
[row class=”temp-row”] [column lg=”6″ md=”6″ sm=”6″ xs=”12″ ]

Wyjątkowa, przyjazna wspólnota mieszkańców

[/column] [column lg=”6″ md=”6″ sm=”6″ xs=”12″ ]

Inteligentnie zaprojektowane, designerskie przestrzenie wspólne

[/column] [/row]
[row class=”temp-row”] [column lg=”6″ md=”6″ sm=”6″ xs=”12″ ]

Wyjątkowa, przyjazna wspólnota mieszkańców

[/column] [column lg=”6″ md=”6″ sm=”6″ xs=”12″ ]

Inteligentnie zaprojektowane, designerskie przestrzenie wspólne

[/column] [/row]